HedvabnaStezka.cz Pohora.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Lucie-Kinkorova

ZEMĚ S NEJVÍCE BLOGY

Nacházíte se:  blog  /  Lucie-Kinkorova  /  TAMASHA MASALA 2009 - Indie, Pakistan, Tibet...  / Khajuraho – sodoma gomora se nekonala (10.04.2009-13.04.2009)

Khajuraho – sodoma gomora se nekonala (10.04.2009-13.04.2009)

Vytvořeno: 13.04.2009


L: Čekali jsme sodomu gomoru na basreliéfech chrámů, ale žádná se nekonala. Erotické výjevy, kterými je Khajuraho známé, jsou na většině chrámů decentně schované za rohem, utopené v přehršli „normálních“ chrámových soch. Když už ale na nějakm výjevu dvojice, trojice či čtveřice provozuje kamasutru, často je políž postava nebo dvě, které si zakrývají oči a kdyby nebyly kamenné, určitě studem zčervenají. Jízda na starém indickém kole mezi neplacenými chrámy po okolních vesnicích je švanda a snídaně na udržovaném trávníku placeného komplexu je ztělesněním pohody, protože trávníků si člověk v Indii užije poměrně málo. Jen ochranka u vchodu se divila, proč máme v sedm ráno při vstupu do chrámového komplexu batoh plný jídla a zeleniny.


P: Znáte se už strašně dlouho, uš ze svých minulých životů. V jednom z nich jsi zavinil tvojí chybou smrt 15 lidí jako kapitán lodi, která se potopila. Taky máš na svědomí smrt milónů ryb, musíš je krmit a hlavně nejíst. A ty bys klidně mohla být guru, iniciuji tě tímto a dávám ti duchovní jméno Annapurna. Měla by sis domů pořídit malou kmodlitebničku Šivy... Je zvláštní slyšet tohle od jógína, který postavil svoje učení na ateismu. Tohle je šílený svět, jak sám říká.

Vytvořil: Lucie-Kinkorova   Zobrazeno: 471x.

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

Obrázky příspěvku

Příspěvek nemá připojeny žádné obrázky.
Galerie příspěvku