HedvabnaStezka.cz Pohora.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

filippo-communityinspiration

ZEMĚ S NEJVÍCE BLOGY

Nacházíte se:  blog  /  filippo-communityinspiration  /  Dobrovolničení v mexické Huasce de Ocampo  / 31) Rozlučky a loučení (3.) – studenti hodnotí kurz

31) Rozlučky a loučení (3.) – studenti hodnotí kurz

Vytvořeno: 15.08.2009Při pročítání vyplněných dotazníků pro organizaci hodnotící rozvojové vzdělávací projekty jsem narazil na některé opravdu hezké a zajímavé odpovědi na otázku „Vybaví se Vám nějaký speciální moment z kurzu, o který byste se s námi chtěl/a podělit?“:

Když jsme se na kurzu učili a správně odpovídali na otázky, Filippo vypadal šťastný z našich dobrých výsledků a ukazoval nám svoji radost. Jeho přístup nás motivoval k pokračování ve studiu neboť nám ukázal, že je snadné učit se anglicky, pokud máš opravdový zájem ... Navždy mu zůstanu vděčná.

(Martha, 53 let)

http://my.opera.com/Filippo-CommUNITYinspiration/albums/showpic.dml?album=637145&picture=8704874

stránka Marthy

Nejdřív ze všeho chci poděkovat učiteli Filippovi a lidem, kteří nás podpořili v tom, aby se nám dostalo této velké příležitosti (jeho kamarádům a rodinným příslušníkům). Na hodinách jsem se cítila moc dobře, vždy jsem toužila naučit se anglicky. Navíc hrozně moc obdivuji profesora Filippa a lidi, kteří podporují tento projekt, protože pokud bychom všichni dělali něco podobného, mohli bychom změnit svět.

(Ivonne, 24 let)

http://my.opera.com/Filippo-CommUNITYinspiration/albums/showpic.dml?album=637145&picture=8909151

stránka Ivonne

Pro mne byl důležitý rozvrh a hlavně dobře vysvětlená gramatika. Domácí úkoly byly super, protože mi je pan učitel opravoval a ukazoval mi chyby. Občas jsem se cítila hodně nervózní. Když jsem dostala opravený úkol, těšila jsem se ale taky byla hodně smutná, když jsem viděla, že mám hodně chyb. A to mne motivovalo víc a víc studovat a pokračovat v jejich odstraňování ...

Bylo to FANTASTICKÉ! Děkujeme, že existují lidi jako Vy! Kéž by tohle mohlo fungovat napořád, protože je ve světě mnoho mladých, kteří by víc než cokoli jiného měli využít této příležitosti pro svoji budoucnost a měli bychom být schopni se domluvit všichni se všemi. Děkuji, že jste tací jací jste! A že jste s námi!

(Lucila, 42 let)

http://my.opera.com/Filippo-CommUNITYinspiration/albums/showpic.dml?album=637145&picture=8931550

stránka Lucily

Líbilo se mi, když jsem mohla odpovědět anglicky. Poslouchá se to moc hezky. A krásné bylo vidět Filipův obličej, když jsme to řekli správně. Štěstí rozzářilo jeho obličej, což bylo krásné pozorovat. Byla jsem moc smutná, že jsem nemohla psát test. Ale jednou ho budu moct napsat! A budu schopná dělat konverzace bez toho, aniž by mi někdo z mých spolužáků musel napovídat! Za všechnu jejich podporu jsem jim všem vděčná, že mi pomáhali a nenechali mne v půlce cesty. A taky Tobě, Filippo, a všem Tvým přátelům, jež se zasloužili o to, že jsme tu mohli mít tento kurz.

(Porfíria, 55 let)

http://my.opera.com/Filippo-CommUNITYinspiration/albums/showpic.dml?album=637145&picture=8909221

stránka Porfírie

ps: indiánská babička Porfíria nikdy nechodila do školy, psát se jakžtakž naučila až v dospělosti. Čtyřstránkový dotazník vyplnila tak, že jej popsala komplet celý, občas okomentovala i otázky a tam kde mohla použít anglický výraz, tam jej použila např.: I´m sad; yes; no ...

-------------------------------------------------------------------------------------

NOVINKY A FOTKY přímo z Mexika (galerie: studenti, čeští podporovatelé, příroda a okolí):

http://my.opera.com/Filippo-CommUNITYinspiration

Všeobecné informace o projektu:

www.communityinspiration.com

VIDEA (nejen) z výuky

http://www.youtube.com/user/FILIPPOsenaCI

NOVINKA: CI vydalo první publikaci: Bezpečnostní manuál pro oblast LATINSKÉ AMERIKY

http://www.communityinspiration.com/prirucka.htm

logonapohled.jpg

Vytvořil: filippo-communityinspiration   Zobrazeno: 442x.

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

Obrázky příspěvku

Příspěvek nemá připojeny žádné obrázky.
Galerie příspěvku