HedvabnaStezka.cz Pohora.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Burle

ZEMĚ S NEJVÍCE BLOGY

Nacházíte se:  blog  /  Burle  /  Knížecí Pláně aneb trocha humoru nikdy neuškodí  / Knížecí Pláně aneb trocha humoru nikdy neuškodí

Knížecí Pláně aneb trocha humoru nikdy neuškodí

Česko

Vytvořeno: 26.12.2009
Autor: Burle


Knížecí Pláně... Dovolte jednu letošní vzpomínku. Je tam vyhlášená restaurace s venkovním posezením. Venku hordy kolařů, které si objednávaly pitivo a buřty u okénka. Naše parta vtrhla do pěkné české hospůdky. Sedíme, sedíme a sedíme, a nic se nedělo. Od vedlejšího stolu se zvedla překrásná madam, převelice vybavená, která nás upozornila, že jídlo se objednává u venkovního okénka. Blázinec současné restaurační úrovně... Vůbec se nedivím, že v Praze, v celé republice, v současné době krachuje jedna restauračka za druhou! Při jejich cenách a jídel z prášků se nemohou divit!!! (viz seriál na Primě s panem šéfkuchařem.)

 

Přistoupil jsem v lokále k pípě, u které poskakovali tři číšníci. "Můžeme si, prosím, objednat jídlo?" Odpověď byla jednoznačná! "Můžete, ale venku u vokýnka!" Rozčílil jsem se řka: "To si snad děláte srandu!"

 

Vyklusal jsem ven na čerstvý vzduch, oběhnul jsem stavení a postavil se do fronty. Přede mnou již stály pouze dvě ženské. Číšník, když jsem přišel na řadu, povídá: "Vidíte, to jste nemusel ani hospodu oklusávat. Pojďte dovnitř."

 

Takto si váží současní hospodští svých hostů. Něco tak pitomého jsem zažil jen před lety v Míšově. To je tam, jak má stát ten hnusný americký radar...

 

Co myslíte je tento způsob jednání se zákazníkem normální? Kde je chyba

Vytvořil: Burle   Zobrazeno: 933x.

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

Diskuse


Více podobných historek, povídání o houbách a přírodě vůbec, na burle.blog.cz nebo zde na hedvabnestezce!
26. 12. 2009, 23:49:20

Obrázky příspěvku

Příspěvek nemá připojeny žádné obrázky.
Galerie příspěvku