HedvabnaStezka.cz Pohora.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Lucie-Kinkorova

ZEMĚ S NEJVÍCE BLOGY

Nacházíte se:  blog  /  Lucie-Kinkorova  /  TAMASHA MASALA 2009 - Indie, Pakistan, Tibet...  / Aurangabad - jak jsem osvítila meditujícího (29.03.2009-01.04.2009)

Aurangabad - jak jsem osvítila meditujícího (29.03.2009-01.04.2009)

Vytvořeno: 01.04.2009


L: Dó tikát - pánč - pánč rupia. Znalostí pár hindí slovíček se nám daří zakoupit 10x levnější lístek pro Indy. To mě pobavilo. Prodavače lístků asi taky. Tak si poskakuju buddhistickou jeskyní a hele, dvířka. Asi tam nic nebude. Ale jen tak z rozmaru si tam posvítím foťákem. Jé, socha! Né, fuj to sem se lekla. Von je to člověk. Medituje v sedě na zemi. Mávám omluvně rukama a rychle couvám. Vypadá to, že si mě ani nevšiml. Třeba si myslí, že ho právě něco (můj foťák) osvítilo. Obdivuju sochu sedícího Buddhy. Z rozmaru zase na něj posvítím foťákem, abych ho v té tmě lépe viděla. A hele, dav dalších soch nalevo i napravo. Vůbec nebyly vidět. To jsem zvědavá, co ještě dneska objevím...

P: Nehrajte si na trávníku. Zakazuje cedule. Hlídač s píšťalkou na trávník rači nepustí vůbec nikoho. Tedy do 18:00 hodin, kdy mu padla. Pak ještě 4 hodiny může, kdo chce, kochat se napodobeninou Taj Mahalu. Tak ať se kochají, já jdu ven řídit rikšu.

L: Tohle musím komentovat. Petr tu rikšu moc neřídil. Nějak si furt nemůže zapamatovat, jak se přidává plyn a jak ubírá a kam se řadí. Takže zařadil jedničku, vytůroval nebohé vozítko na maximum a pak mu chcíplo. A pak ho tam usměvavý buddhistický rikšák.

Fotky z Maharashtry - http://www.flickr.com/photos/luciekinkorova/sets/72157616374623247/

Vytvořil: Lucie-Kinkorova   Zobrazeno: 500x.

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

Obrázky příspěvku

Příspěvek nemá připojeny žádné obrázky.
Galerie příspěvku