HedvabnaStezka.cz Pohora.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Lucie-Kinkorova

ZEMĚ S NEJVÍCE BLOGY

Nacházíte se:  blog  /  Lucie-Kinkorova  /  TAMASHA MASALA 2009 - Indie, Pakistan, Tibet...  / Dilí – zase a znova, pokaždé stejné a přece jiné (14.02.09-15.02.09)

Dilí – zase a znova, pokaždé stejné a přece jiné (14.02.09-15.02.09)

Vytvořeno: 14.02.2009


L: Dopravní chaos, nekonečné davy, smog, přes který není vidět slunce. Přehlcení vjemy, dojmy, pojmy, zvuky, hluky, zápachy, smrady. Betonová džungle, změť drátů a usazené špíny. Paharganj – ghetto bláznivých oblečků, excentrických a dredatých cizinců v legračních kostýmech.

P: Omamná vůně chicken malai tikka z tandoru před zaplivanou sikhskou jídelničkou. (Nebojte se, od teďka už nebudu psát jenom o jídle).

Vytvořil: Lucie-Kinkorova   Zobrazeno: 988x.

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze

DiskuseTomasch
Ahoj Lucie, jakpak jste se objevili tak rychle v Dilí? Zrovna jsem ve fázi řešení letenky, a slyšel jsem nějaké pověsti o levné ceně letenek z Istanbulu do Indie. Jen jsem je nikde nenašel. Můžeš mi prosím trochu pomoct vlastní zkušeností? /třeba na bull(zavinac)volny.cz/ Nikde jsem na tebe nenasel kontakt, tak snad k tobě dorazí tato zpráva. Jinak tě obdivuji, kolik jsi toho zvládla napsat a jak. Díky Tomasch PS: Jo a pokud je to v tvé moci, klidně tento komentář smaž...
04. 06. 2009, 04:20:38

Obrázky příspěvku


Galerie příspěvku