HedvabnaStezka.cz Pohora.cz Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Lucie-Kinkorova

ZEMĚ S NEJVÍCE BLOGY

Nacházíte se:  blog  /  Lucie-Kinkorova  /  TAMASHA MASALA 2009 - Indie, Pakistan, Tibet...  / Orcha – cudný/á transvestita a naše společná šou před chrámem (13.04.2009-15.04.2009)

Orcha – cudný/á transvestita a naše společná šou před chrámem (13.04.2009-15.04.2009)

Vytvořeno: 15.04.2009


L: „Ty máš voranžový sárí jako já,“ povídá mi večer žebračka před chrámem Ram Raja. „Ale moje je roztrhaný, hele,“ a ukazuje prso, které je vidět skrz díru. „Co kdybys mi dala tvoje sárí?“ ptá se žebračna laškovně. Vyvaluju na ní oči a ptám se jí, jestli mám jít domů nahá. Směje se, až se za břicho popadá. Pak jí ukazuju, že i moje sárí je děravé, i když né na prsou. Máchá rukou, že takové dírky ani nejsou vidět.
„Hm, hezký sárí, ale musíš si zahalovat hlavu a obličej, jako správná cudná žena,“ přišel/a mě poučit hidžda – prodejný/á transvestita v červeném sárí rozdávající svoje úsměvy i sprosté nadávky kolemjdoucím před chrámem. „A taky si kup spoustu plastovejch náramků, to je hezký a prstýnky na prsty u nohou, to je abys měla hodně dětí,“ radí dál hidžda. Prohlížím si jeho/její stříbrný pás. Pak se hidžda hlasitě rozesměje a odtančí.
Žebráci, žebračky a hidždy sice nemluví anglicky a ani já nemluvím moc hindí, ale tyhle malé vtipné konverzace se dají zvládnout v jakémkoliv jazyce. Vždycky je to velká zábava nejen pro konverzující, ale i pro mnohahlavý dav, který se během chvilky srotí kolem.

P: Masový cestovní ruch dostihl Orchu teprve před pár lety. V porovnání s Agrou nebo Khajuráhem je to tu všechno tak nějak nevinné. Sádhuů je tu možná víc, než turistů.

Vytvořil: Lucie-Kinkorova   Zobrazeno: 498x.

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

Obrázky příspěvku

Příspěvek nemá připojeny žádné obrázky.
Galerie příspěvku